Kadra

Stefan Pakulski
Senior rodu i oczywiście najstarszy instruktor w rodzinie. Niestety nie prowadzi już zajęć ale nadal wspiera nas cennymi radami. To od Niego zaczęła się przygoda rodziny Pakulskich z nauką jazdy.
Piotr Pakulski
Kierownik Szkoły, twórca firmy, prezes Włocławskiego Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców – jednym słowem człowiek instytucja. Rzadko wysiada ze swojej elki. Jest zapalonym wędkarzem morskim (biedne dorsze) i aktywnym motocyklistą. Człowiek bezgranicznie zakochany w wykonywanym zawodzie.
Andrzej Pakulski
Brat Piotra i pierwszy współpracownik. Jest prawą ręką szefa. Wielki pasjonat szkolenia „trudnych przypadków”. Połączył pasję z wykonywaną pracą. Sekretarz Włocławskiego Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców. Fan ostrego rocka i ciężkich motocykli.
Marek Pakulski
Syn szefa. Najmłodszy choć niezwykle doświadczony instruktor jazdy. Jest oazą spokoju. Kursanci twierdzą, że nie sposób wyprowadzić go z równowagi. Zawsze z uśmiechem na ustach.
Darek Kozicki
Pracownik, który jest z nami najdłużej. Przez te lata wypracował sobie solidną markę na rynku nauki jazdy. Warto korzystać z jego doświadczenia. Towarzysz wypraw motocyklowych Piotra i Andrzeja. Fan sportu w wielu postaciach.
Grzesiek Ptaszyński
Jak wszyscy w firmie może pochwalić się naprawdę świetną zdawalnością. Bardzo lubiany przez kandydatów na kierowców. W Tatrach zdobył już prawie wszystkie szczyty. Wędkarz wiślany.
Grzesiu Przewozikowski
Niezwykle miły i sympatyczny facet o wysokiej kulturze osobistej. Oddany swojej pracy i kursantom. Rzetelny fachowiec o świetnych wynikach szkolenia. Zapalony piłkarz.
Michał Paczkowski
Człowiek, który u nas zdobył pierwsze instruktorskie szlify. Szkoli niezwykle solidnie – inaczej nie potrafi. Każdy kursant może liczyć na fachowe rady z jego strony. W czasie wolnym nurkuje.