Kadra

Piotr Pakulski
Kierownik Szkoły, twórca firmy, prezes Włocławskiego Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców – jednym słowem człowiek instytucja. Rzadko wysiada ze swojej elki. Jest zapalonym wędkarzem morskim (biedne dorsze) i aktywnym motocyklistą. Człowiek bezgranicznie zakochany w wykonywanym zawodzie.
Andrzej Pakulski
Brat Piotra i pierwszy współpracownik. Jest prawą ręką szefa. Wielki pasjonat szkolenia „trudnych przypadków”. Połączył pasję z wykonywaną pracą. Fan ostrego rocka i ciężkich motocykli.
Marek Pakulski
Syn szefa. Najmłodszy choć niezwykle doświadczony instruktor jazdy. Jest oazą spokoju. Kursanci twierdzą, że nie sposób wyprowadzić go z równowagi. Zawsze z uśmiechem na ustach. Uczy jeździć pojazdem z automatyczną skrzynią biegów.
Arkadiusz Tomaszewski
Niezwykle spokojny, spokojny i zrównoważony instruktor. Ma bardzo dobre wyniki na egzaminach państwowych. Niestraszne mu jeżdżenie w weekendy.
Janusz Ostrowski
Pedagog, człowiek wielkiego spokoju, kultury osobistej, wiedzy i umiejętności. Serdecznie zaprasza na lekcje jazdy.
Henryk Maciejewski
Nasz najbardziej doświadczony instruktor. Trzy pokolenia wykształconych kursantów, setki zdanych egzaminów to jego atuty. We włocławskim świecie instruktorów człowiek-legenda.
Krzysztof Sakowski
Ten sympatyczny i komunikatywny człowiek odpowiada w naszej szkole za przekazywanie wiedzy teoretycznej. Jest skarbnicą wiedzy prawa ruchu drogowego. Na jego zajęciach nie sposób się nudzić.